VAVOO TV APK

VAVOO TV APK’sını indirin

VAVOO APP ücretsizdir ve herkes tarafından indirilebilir. Yazılım çok fazla kaynak tasarrufu sağlar ve bu nedenle nispeten zayıf veya eski donanımlarda da çalışır. Geliştiricilerimiz her zaman VAVOO APP’yi diğer cihazlarda kullanılabilir hale getirmeye çalışır.

İşletim sisteminizi seçin

Android

pencereler

Mac os işletim sistemi

VAVOO APP’yi yükledikten sonra, istediğiniz paketin URL’sini girebilirsiniz. Yazılım kendini tam otomatik olarak yapılandıracak ve hemen kullanıma hazır olacaktır.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için VAVOO’yu öneriyoruz. Devrim niteliğindeki TV KUTUSU.

Vavoo nasıl kullanılır

VAVOO TV, artık otomatik olarak güncellenen dünya kanallarıyla kullanılmaya hazır olan Kodi’nin (Kodi çatalı) değiştirilmiş bir sürümüdür. Android’de olduğu gibi PC’de, hem Windows’ta hem de Mac’te kullanılabilir!

VAVOO TV bir Alman ekibi tarafından geliştirilmiştir, aslında birçok düğme ve seçeneği Almanca olarak sunar, ancak bu, anlaşılması hala çok kolay olduğu için kullanımı zorlaştırmıyor.

Tasarım Kodi’den farklıdır, uygulama kullanım sırasında daha az kafa karıştırıcı ve daha reaktif olması için ekip tarafından gözden geçirilmiştir.

Vavoo Uyumlu Cihazlar

Ekibin desteklediği cihazlar resmi olarak Android, Windows ve MacOS.

Akışı izlerken ve internette gezinirken kimliğinizi gizlemek mi istiyorsunuz? Bunu bir Premium VPN kullanarak yapabilir, akış için tasarlanmış en iyi uygulama olan PureVPN’i keşfedebilirsiniz!

VAVOO TV, Kodi’nin bir MOD sürümü olmasına rağmen, bu MOD’lara Kodi Çatalı denir, birlikte var olabilirler. Böylece hem bu uygulamayı hem de Kodi’yi cihazınıza yükleyebilirsiniz, bunlar çakışmaz.

İspanyolca VAVOO nasıl kurulur ve indirilir

Şimdi kanalları görüntülemek için Vavoo’yu nasıl yapılandıracağımızı göreceğiz.

Kullanıma hazır tüm kanallarla uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için kılavuzun tamamını sonuna kadar dikkatlice okumanız çok önemlidir.

  • VAVOO TV’yi cihazınıza kurun, resmi web sitesinden indirin Android, Windows ve MacOS için.
  • Uygulamayı başlatın ve ayarlara girmek için sol üstteki tekerleğe tıklayın
  • Şimdi kurulum paketine tıklayın ve VAVOO.TV yazılı bir ekran göreceksiniz, son V’yi O olarak değiştirin ve VAVOO.TO yazısına sahip olmanız gerekecek.
  • Devam etmek için OK verdikten sonra indirme başlayacak, bitmesini bekleyin.
  • İndirdikten sonra ana sayfa açılacaktır, CANLI TV’nin sağ alt köşesine tıklayarak İspanyolca dahil tüm kanalların bulunduğu menüyü açabilirsiniz.
  • CANLI TV’ye bastıktan sonra, İspanyollar da dahil olmak üzere tüm kanalların bulunduğu bölüm nihayet açılacaktır.

Kanallar ekip tarafından otomatik olarak güncellenir, başlamamaları durumunda tekrar çevrimiçi olmalarını beklemeniz yeterlidir.

VAVOO premium planları

VAVOO yazılımını reklamsız kullanabilmek için VAVOO PRO’ya sahip olmanız gerekir. Bir VAVOO PRO hesabını aynı anda birden fazla cihazda kullanmak mümkün değildir.

Yıllık plan aylık 3,99 € (veya yıllık 47,99 €) olarak fiyatlandırılırken, aylık planı seçmeye karar verirseniz, ayda 9,99 € ödemeniz gerekir.

VAVOO hayatı kolaylaştırıyor

Filmlerinizin ve dizilerinizin keyfini televizyonda rahatça ve teknik sorunlar yaşamadan çıkarın.

VAVOO’yu indirin

VAVOO devrim niteliğinde

VAVOO, İnternet’ten TV’nizde sapma olmadan film ve dizi akışı yapmanızı sağlar. Herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yok. Birlikte verilen uzaktan kumanda ve kendi geliştirdiğimiz yazılımımızla, tüm repertuarda gezinmek çocuk oyuncağı. Sadece birkaç tıklama ile istediğiniz içeriğe ulaşabilir ve hemen oynatabilirsiniz.

VAVOO’yu indirin

“İşten sonra eve geliyorum, kanepeye oturuyorum ve en sevdiğim dizileri izliyorum. Doğrudan televizyonda. Mektuba doğru. «

Florian Remscheid

«VAVOO sayesinde en yeni filmler ve diziler sadece bir tık uzağınızda. Bu harika.”

Gabriela leylek

«Teklif benzersizdir. Bir sürü film ve dizi. Her şey güncel. VAVOO ile hayalim gerçek oldu. «

Fabian Knallinger

Neden VAVOO’yu seçmelisiniz?

Aylık maliyet yok

VAVOO kullanımı tamamen ücretsizdir. Donanım için bir kez ödeme yaparsınız. Bu kadar.

Tak ve oyna

Televizyonunuzu açın ve izlemeye başlayın. Olması gerektiği gibi. PC yok, akıllı telefon yok. İstediğiniz filmleri ve dizileri televizyonunuzda oynatmak için tek ihtiyacınız olan VAVOO.

Basitlik

Uzaktan kumandayı tanımak zorunda değilsiniz. Basit yön tuşları ile çalıştırılır. Tabii ki, uzaktan kumanda teslimata dahildir.

Hızlı ayar

VAVOO’yu TV’ye ilk kez bağladığınızda, tek yapmanız gereken İnternet bağlantısını kurmaktır. WiFi veya kablo ile. VAVOO otomatik olarak yapılandırılır ve kullanıma hazırdır.

Hızlı teslimat

VAVOO’yu kapınıza kadar getiriyoruz. Siparişiniz hemen işleme alınır ve aynı gün DHL Express ile kargoya verilir.

ücretsiz kargo

VAVOO, DHL Express tarafından güvenilir ve güvenli bir şekilde gönderilir. Özgür.

VAVOO AG Hakkında

VAVOO AGen son teknolojilere tutkuyla bağlı genç ve yenilikçi bir şirkettir. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için yola çıktık. Çok sayıda müşteri bunu zaten fark etti ve esaslara odaklanmak için yenilikçi ve başarılı konseptlerimiz konusunda hevesli.